Přihláška do soutěže Svitavská klapka junior

Povinná pole jsou označena hvězdičkou.


Napiště prosím koktakt na některého z vašich učitelů, například vedoucího učitele, učitele výtvarné výchovy, nebo třídního učitele.
Stručně přibližte obsah filmu, žánr, případná ocenění a zajímavosti.

Max. 250 slov.

Informace slouží k propagaci filmu v rámci festivalu.

Nahrajte prosím svůj snímek (v kvalitě odpovídající podmínkám festivalu) na transferový server. Doporučujeme www.uschovna.cz, www.myairbridge.com.

Je ještě něco, co nám chcete říct?Pozn.: Vyplněním přihlášky poskytují autoři pořadatelům právo k veřejné produkci zaslaného materiálu v rámci festivalu a během případných dalších promítání pořádaných pod záštitou festivalu, souhlasí s pravidly festivalu a s použitím fotografického a filmového materiálu k propagaci festivalu, v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb. o autorských právech platným v České republice (např. sestřih vybraných snímků - upoutávky).

Autoři dávají odesláním přihlášky souhlas ke zpracování výše uvedených osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. Organizátoři se zavazují využívat tyto údaje výhradně v rozsahu nutném pro svoji činnost. V žádném případě nebudou údaje poskytnuty třetím stranám.

Kontakt

ředitel festivalu

Tomáš Polách

tel.: +420 731 727 110

svitavskaklapka@gmail.com

Partneři

hlavní partneři

svitavy pardubicky kraj logo sks

partneři

kratena dtp stejkr biofilms_logo_bitmap_black_whiteback

mediální partneři